13.10.2017

Tréninky a trenéři

Rozvrh hodin Judo, Ju Jitsu 2018/2019

 

Dojo Ideon

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
8:00 – 9:45
Judo 3 + Sport.Gympl
Martin Šaroch
8:00 – 9:45
Judo 3 + Sport.Gympl
Martin Šaroch
8:00 – 9:45
Judo 3 + Sport.Gympl
Martin Šaroch
8:30 – 9:15
ZŠ V Pohybu

Jakub Tůma
13:00 – 15:00
Individuální tréninik
Marek Hroch
9:30-10:30
ZŠ V Pohybu 

Jakub Tůma
15,30-16,30
Judo 1
Martin Šaroch
15:30-16:30
Judo 1 + ZŠ Spořilov sport.třída
Marcel Šaroch
16,30-17:30
Judo 2
Martin Šaroch
16,30-17:30
Judo 2

Marcel Šaroch
16,30-17,30
Přípravka 3
Martin Plesl
17,30-19,00
Judo 3 + SG

Martin+Marcel
17,00-18,00
Roztleskávačky
Šárka
17,30-19,00
Judo 3 + SG
Martin+Marcel
17,30-19,00
Judo 1,2,3 + SG + Ju Jitsu
Martin+Marcel
19:00 – 20:00
Ju Jitsu
Martin+Marcel
18,00-19,00
Roztleskávačky
Šárka
19:00 – 20:00
Ju Jitsu
Martin+Marcel
17:30 – 19:00
Ju Jitsu
Martin+Marcel
19:00 – 21:00
Ving Tsun kung-fu
David Hruša

 

Dojo TJ Sokol

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
10:00 – 10:45
Maminky  s  dětmi v šátku, nebo 
v nosítku
Šárka
10:00 – 10:45
Cvičení rodičů s dětmi 1,5 – 3 let

Šárka
16,30-17,30
Přípravka 3
Martin Plesl
16,00-17,00
Přípravka 1

Radka
16,00-17,00
Přípravka 1

Radka
17,00-18,00
Přípravka 2

Radka
17,00-18,00
Přípravka 2

Radka
18,30-19,30
Posilka Judo 3 + SG
Martin Šaroch
19,00-20,00
Aerobic

Jana

Judo na základních školách

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
8.55 – 9.40
ZŠ Spořilov 3.A,B,C JUDO
Marcel Šaroch
9.50 – 10.35
ZŠ Spořilov 3.A,B,C JUDO
Marcel Šaroch
10.55 – 11.40
ZŠ Spořilov 4.A,B JUDO
Marcel Šaroch
10.55 – 11.40
ZŠ Spořilov 4.A,B JUDO
Marcel Šaroch
11.50 – 12.35
ZŠ Spořilov 1.A JUDO
Marcel Šaroch
11.50 – 12.35
ZŠ Spořilov 2.A,B JUDO
Marcel Šaroch
11:50-12:35
ZŠ Spořilov 1.B JUDO
Marcel Šaroch
11:50-12:35
ZŠ Spořilov 2.A,B JUDO
Marcel Šaroch
12.45 – 13.30
ZŠ Spořilov 1.B JUDO

Marcel Šaroch
12.45 – 13.30
ZŠ Spořilov 1.A JUDO

Marcel Šaroch
13:15 -14:00
 ZŠ Staré Ždánice JUDO
Jakub Tůma
15.20 – 16.05
ZŠ Lázně Bohd. JUDO
Jakub Tůma
15:30 – 16:30
ZŠ Polabiny 1 JUDO
Marcel Šaroch
15.00- 16.00
ZŠ Bratranců V. JUDO
Marcel Šaroch

Judo – Treninky sportovního Gymnázia

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
8:00 -9:30
Judo Sportovní Gymnázium
Martin Šaroch
8:00 -9:30
Judo Sportovní Gymnázium
Martin Šaroch
8:00 -9:30
Judo Sportovní Gymnázium
Martin Šaroch
17,30-19,00
Judo Sportovní Gymnázium

Martin Šaroch
17,30-19,00
Judo Sportovní Gymnázium
Martin Šaroch
18,30-19,30
Judo Sportovní Gymnázium
Martin Šaroch
17,30-19,00
Judo Sportovní Gymnázium
Martin Šaroch

Naši trenéři:

Mgr. Marcel Šaroch

Diplomovaný trenér, 3. dan Judo, 2. dan Ju Jitsu, zkušební komisař I. třídy v Judu, Absolvent Mgr. studia na UK FTVS, trenérský směr – specializace Judo, vystudoval Sportovní gymnázium v Plzni, kde se aktivně věnoval Judu a pomáhal jako pomocný trenér žactva, Profesionální trenér od roku 2010 v oddílu DAITÓ RYU – sportovní bojová umění Pardubice, z.s.
Výsledky – reprezentant Ju Jitsu na MS juniorů 3. místo, MČR 2. a 3. místo, účast na ME v Belgii a v judu na MČR 2. a 3. místo.

Mgr. Martin Šaroch ml.

Diplomovaný trenér, 3. dan Judo, 2. dan Ju Jitsu, zkušební komisař I. třídy v Judu, Absolvent Mgr. studia na UK FTVS, trenérský směr – specializace Judo, vystudoval Sportovní gymnázium v Plzni, kde se aktivně věnoval Judu a pomáhal jako pomocný trenér žactva, Profesionální trenér od roku 2010 v oddílu DAITÓ RYU – sportovní bojová umění Pardubice, z.s.
Výsledky – dorostenecký a juniorský reprezentant v judu, účast na EYOF (Olympijské hry mládeže), 3 x 2. místo a 3. místo na MČR a reprezentant v Ju Jitsu 5. místo na MS juniorů, 1. a 2. místo na MČR, 9.místo na ME v Belgii

Radka Šarochová

Cvičitel, Koordinátorka aktivit DAITÓ RYU – sportovní bojová umění Pardubice, z.s. členka revizní komise pardubického KSJu, Trenér sportovní přípravy děti – kvalifikace z Karlovy Univerzity, Marketing.

Martin Plesl

Trenér juda III. třídy. Pomocný trenér žactva v oddíle DAITÓ RYU – sportovní bojová umění Pardubice, z.s. od r. 2015. Od roku 2017 vede vlastní skupinu Přípravka 3.

Výsledky Ju Jitsu – Účast na ME v Belgii 2016, MČR 2. a 3.místo, ME v Kolíně 3.místo, German Open 4.místo

Jakub Tůma

Pomocný trenér žactva v oddíle DAITÓ RYU – sportovní bojová umění Pardubice, z.s. od r. 2016, absolvent Sportovního gymnázia v Plzni, trenér juda,