13.10.2017

Tréninky a trenéři

Rozvrh hodin Judo, Ju Jitsu 2019/2020

Dojo Sportovní gymnázium Pardubice – ZÁVODNÍ TÝM

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
8:00 – 9:45
Judo 3 + Sport.Gym
Martin Šaroch
8:00 – 9:45
Judo 3 + Sport.Gym
Martin Šaroch
8:00 – 9:45
Judo 3 + Sport.Gym
Martin Šaroch
16,00-17,00
Judo 3 + SG
Martin Šaroch
16,00-17,00
Judo 3 + SG
Martin Šaroch
16,00-17,00
Judo 1 + Spořilov
Marcel Šaroch
17,00-18:00
Judo 1
Martin Šaroch

17,00-18:00
Judo 1
Martin Šaroch

17,00-18,00
Judo 2 + Spořilov

Marcel Šaroch
18,00-19,00
Judo 2

Marcel Šaroch
18,00-19,00
Judo 2

Marcel Šaroch
18,00-19,00
Judo 3 + SG + Spořilov
Martin+Marcel
19:00 – 20:00
Ju Jitsu
Martin+Marcel
19:00 – 20:00
Ju Jitsu
Martin+Marcel

Dojo TJ Sokol – Rytmický sál

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
16,00-17,00
Přípravka 1

Radka
16,00-17,00
Přípravka 1

Radka
17,00-18,00
Přípravka 3
STARŠÍ
Martin Plesl
17,00-18,00
Přípravka 2

Radka
17,00-18,00
Přípravka 3
STARŠÍ
Martin Plesl
17,00-18,00
Přípravka 2

Radka
18,00-19,00
Judo 1, Judo 2 – Hobby

Martin Plesl
18,00-19,00
Přípravka 3 – Hobby
MLADŠÍ
18,00-19,00
Judo 1, Judo 2 – Hobby

Martin Plesl
18,00-19,00
Přípravka 3 – Hobby
MLADŠÍ

Judo na základních školách

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
8.00 – 8.45
ZŠ Spořilov 5.Třídy JUDO
Marcel Šaroch
11.50 – 12.35
ZŠ Spořilov 1.Třídy JUDO
Marcel Šaroch
11.50 – 12.35
ZŠ Spořilov 2.Třídy JUDO
Marcel Šaroch
11:50 – 12:35
ZŠ Spořilov 5.Třídy JUDO
Marcel Šaroch
11.50 – 12.35
ZŠ Spořilov 1.Třídy JUDO

Marcel Šaroch
12.45 – 13.30
ZŠ Spořilov 4.Třídy JUDO Marcel Šaroch
12.45 – 13.30
ZŠ Spořilov 2.Třídy JUDO
Marcel Šaroch
12.45 – 13.30
ZŠ Spořilov 3.Třídy JUDO
Marcel Šaroch
15,00-16,00
ZŠ Bratranci Veverkovi Judo třídy
Vojtěch Schejbal
16,00-17,00
ZŠ Spořilov 3. Třídy JUDO
Marcel Šaroch
V dojo Sport gymn.
17,00-18,00
ZŠ Spořilov 4. Třídy JUDO

Marcel Šaroch
V dojo Sport gymn.
17,00-18,00
ZŠ Spořilov 5. Třídy JUDO
Marcel Šaroch
V dojo Sport gymn.

Judo – Treninky sportovního Gymnázia

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
8:00 -9:30
Judo Sportovní Gymnázium
Martin Šaroch
8:00 -9:30
Judo Sportovní Gymnázium
Martin Šaroch
8:00 -9:30
Judo Sportovní Gymnázium
Martin Šaroch
16,00-17,00
Judo Sportovní Gymnázium

Martin Šaroch
16,00-17,00
Judo Sportovní Gymnázium

Martin Šaroch
18,00-19,00
Judo Sportovní Gymnázium
Martin Šaroch
15,00-16,30
Judo Sportovní Gymnázium
Martin Šaroch
11,00-12,00
Judo Sportovní Gymnázium
Martin Šaroch

Naši trenéři:

Mgr. Marcel Šaroch

Diplomovaný trenér, 3. dan Judo, 2. dan Ju Jitsu, zkušební komisař I. třídy v Judu, Absolvent Mgr. studia na UK FTVS, trenérský směr – specializace Judo, vystudoval Sportovní gymnázium v Plzni, kde se aktivně věnoval Judu a pomáhal jako pomocný trenér žactva, Profesionální trenér od roku 2010 v oddílu DAITÓ RYU – sportovní bojová umění Pardubice, z.s.
Výsledky – reprezentant Ju Jitsu na MS juniorů 3. místo, MČR 2. a 3. místo, účast na ME v Belgii a v judu na MČR 2. a 3. místo.

Mgr. Martin Šaroch ml.

Diplomovaný trenér, 3. dan Judo, 2. dan Ju Jitsu, zkušební komisař I. třídy v Judu, Absolvent Mgr. studia na UK FTVS, trenérský směr – specializace Judo, vystudoval Sportovní gymnázium v Plzni, kde se aktivně věnoval Judu a pomáhal jako pomocný trenér žactva, Profesionální trenér od roku 2010 v oddílu DAITÓ RYU – sportovní bojová umění Pardubice, z.s.
Výsledky – dorostenecký a juniorský reprezentant v judu, účast na EYOF (Olympijské hry mládeže), 3 x 2. místo a 3. místo na MČR a reprezentant v Ju Jitsu 5. místo na MS juniorů, 1. a 2. místo na MČR, 9.místo na ME v Belgii

Radka Šarochová

Cvičitel, Koordinátorka aktivit DAITÓ RYU – sportovní bojová umění Pardubice, z.s. členka revizní komise pardubického KSJu, Trenér sportovní přípravy děti – kvalifikace z Karlovy Univerzity, Marketing.

Martin Plesl

Trenér juda III. třídy. Pomocný trenér žactva v oddíle DAITÓ RYU – sportovní bojová umění Pardubice, z.s. od r. 2015. Od roku 2017 vede vlastní skupinu Přípravka 3.

Výsledky Ju Jitsu – Účast na ME v Belgii 2016, MČR 2. a 3.místo, ME v Kolíně 3.místo, German Open 4.místo