13.5.2018 Samurajská Katana v Jablonci n/N

V neděli 13.5.2018 se konalo 2. kolo Samurajské katany v Jablonci nad Nisou, kde za náš klub startovalo přes 20 závodníků. Naši judisté ukázali, že se umí poprat jako lvi! Někteří z nich dosáhli na stupně vítězů, Viktorie Moravcová a Petr Voříšek vystoupili na nejvyšší stupeň. Někdo takového výsledku nedosáhl, přesto i těm patří velký dík za reprezentaci našeho klubu. Více viz foto.  Příští kolo Samurajské katany proběhne 13.10.2018 v Liberci. Těšíme se na Vaši hojnou účast.

Umístění:

Moravcová Viktorie – 1. místo

Voříšek Petr – 1. místo

Hlavatý Tomáš – 2.místo

Hrstková Anna – 2.místo

Kadaník Petr – 2. místo

Plesl Nikolas – 2.místo

Vaněk Michal – 2. místo

Jahl Lukáš – 3. místo

Konvalinková Adéla – 3. místo

Šelešovská Barbara – 3.místo

 

Bez umístění:

Frýda Dominik, Hajek Patrik, Jahl Matěj, Jiroušek Marek, Kohoutek Jakub, Krejzková Jolana, Krtička Jan, Kříž Ondřej, Merzová Andrea, Princ Jonáš, Včelák Vladislav.

 

 

 

 

Všem závodníkům DĚKUJEME.