13.10.2017

Judo přípravka pro nejmenší

JUDO Přípravka 1 – pro nejmenší (3 až 4 roky)

Pro děti od 3 do 4 let, zaměřujeme se především na rozvíjení motoriky formou her a soutěží. Jedná se o první seznámení s judem, opičí dráhy, koordinace pohybů s využitím různých pomůcek pro děti, hry.

JUDO Přípravka 2 – pro děti (4 až 5 let)

Pro děti od 4 do 5 let, všeobecný rozvoj, dovednostní hry, děti učíme základům juda – modifikace pádů i samostatné pády, první techniky a přechody na zemi formou her, rozvíjíme motorické dovednosti.

JUDO Přípravka 3 – pro děti (5 až 7 let)

Pro děti od 5 – 7 let, zaměřená na základy Juda – nácvik všech pádů, vychýlení, základní techniky v postoji a na zemi. Větší množství gymnastických prvků (kotouly, stoj na rukou, přemety stranou atd.). Všestranný pohybový rozvoj. Úpolové hry.

JUDO Přípravka 4 – pro děti (7 až 9 let)

Pro děti od 7 – 9 let, zaměřená rozšiřování základů Juda – nácvik všech pádů, vychýlení, základní techniky v postoji a na zemi. Větší množství gymnastických prvků (kotouly, stoj na rukou, přemety stranou atd.). Všestranný pohybový rozvoj. Úpolové hry. Techniky pro přípravu na vyšší kyu a možnost závodního zařazení. Možnost páskování. Trenérský tým složen z profesionálních závodníků.

Tréninky

Judo Přípravku trénujeme v Dojo TJ Sokol. Aktuální časy tréninků zjistíte na stránce Tréninky a trenéři. Ukázku tréninku si můžete prohlédnout na našem youtube videu.

Výhody pro členy klubu: