13.10.2017

JUDO žactvo a dorost, junioři

JUDO 1 – Mladší žactvo ( 9 až 11 let)

Nezbytné zvládnutí všech pádů. Nácvik technik za pohybu, prvních kombinací, základních přechodů na zemi, základních obranných technik v postoji a na zemi, gymnastických prvků ve ztížených podmínkách (kotouly a pády přes překážky). Kladený důraz na rozvoj rychlostních a koordinačních schopností. Základy taktické přípravy. Mláďata od 9 let, absolventi přípravky.

JUDO 2 – Starší žactvo ( 12 až 14)

Více kombinací v postoji. Rozvoj taktické přípravy, Obtížnější přechody na zemi. Nácvik složitějších obranných a útočných technik v postoji za pohybu. Důraz na rozvoj všech pohybových schopností zejména rychlosti a obratnosti. Gymnastika. Závody. Přechod mezi mladší a starší žactvo.

JUDO 3 – Dorost a Junioři (15 a více )

Automatizace základních obraných a útočných technik. Rozvoj technické, taktické a psychologické přípravy. Rozvoj všech pohybových schopností zejména rychlosti a síly. Velké množství nástupů a hodů z místa i za pohybu s odporem soupeře. Pravidelné závody. Starší žactvo+ dorost + junioři

Tréninky:

Judo Mláďata trénujeme v Dojo TJ Sokol. Mladší a starší žactvo, dorost a juniory trénujeme v Dojo Sportovní gymnázium Pardubice. Aktuální časy tréninků zjistíte na stránce Tréninky a trenéři.

Výhody pro členy klubu: