13.10.2017

Organizujeme

Příměstské tábory

Přicházíme s příměstskými tábory pro děti od 3 do 15 let. Nabízíme hezké prožití prázdnin v podobě příměstských tematických táborů, jen 8 minut jízdy autem od Pardubic nebo přímo v centru Pardubic. V letošním roce jsme navýšili jejich počet a budeme moc rádi, když se zúčastníte i Vy. Týden plný úžasné zábavy, dobrého jídla a hlavně sportování čeká na všechny.

Pro děti máme připravený program naplněný zábavou, sportem i poznáním ale také dalšími zajímavými zážitky a soutěžemi.

Pobytový tábor

Tábor pořádá nezisková organizace DAITÓ RYU – sportovní bojová umění Pardubice, z.s., Jiráskova 29, Pardubice 530 02., IČO: 22690883, www.daitoryu.cz, vyplněné přihlášky posílejte na adresu daitoryupardubice@seznam.cz  a to nejlépe do 30. dubna 2022.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Judo na základních školách v Pardubicích a okolí

Organizujeme i judo na základních školách v Pardubicích a okolí Pardubic, kde se děti v rámci kroužků seznamují se základy juda a sebeobrany. Tyto kroužky juda mají pro rodiče výhodu, že přímo probíhají v tělocvičně školy. A trenér si děti vyzvedává z družiny nebo děti po vyučování sami dochází na tento kroužek juda.

Parkour 2022

Parkour je disciplína francouzského původu, jejímž základem je schopnost dostat se z bodu A do bodu B bezpečně, plynule a účinně (efektivně) za použití vlastního těla. DO TRÉNINKU PARKOURU SE ŘADÍ I AKROBATICKÉ PRVKY.