• Every great

  Journey starts with

  one Step!

 • Welcome to

  Karate and martial

  arts school

 • Every great

  Journey starts with

  one Step!

Historie:

Judo vzniklo v Japonsku, jeho zakladatelem je profesor Jigoro Kano (1860-1938), který jej vytvořil z vybraných chvatů starého bojového umění Ju-Jitsu. Po letech pečlivého studia, založil vlastní školu, kterou nazval KODOKAN-JUDO.

 • Judo bylo organizací UNESCO doporučeno jako nejvhodnější sport pro děti
 • Judo podporuje všestranný pohybový rozvoj
 • Díky judu se dětí naučí zvládat stresové situace, vítězit i přijímat prohru
 • Judo učí děti trpělivosti, sebeovládání a úctě k soupeři

Proč s námi začít trénovat Judo?

Cvičení v našem klubu Vám přinese: Daitó Ryu je lídrem v oblasti výuky bojových umění a osobního rozvoje a patří mezi nejlepší kluby vyučující Ju Jitsu, Judo v ČR zachovávající si vysokou technickou i osobní úroveň cvičenců. Náš oddíl se pyšní největší základnou v Pardubickém kraji. Naši kvalifikovaní trenéři zajišťují profesionální přístup a unikátní systém péče o mladé závodníky.

 • Možnost parkování v blízkosti tělocvičny
 • Tělocvična v centru Pardubic s velkou dostupností MHD

Proč dát své dítě zrovna k nám?

Náš trenérský tým se skládá ze sportovně úspěšných a zároveň edukovaných trenérů z Univerzity Karlovy v Praze se zaměřením na judo. Naší snahou je, aby Vaše dítě bylo úspěšné ve sportu jak po kondiční, technické, tak i po psychologické stránce. Do každého tréninku se snažíme zakomponovat všechny tyto stránky rozvoje.

Trenéři učí děti, jak se lépe motivovat k lepším výkonům, tak i k lepšímu prožitku ze cvičení. Naši trenéři a trenérky mají přátelský vztah k dětem, tak aby je tréninky bavily a měli z nich radost. Cílevědomost, soustředěnost, vytrvalost, úcta k soupeři, překonávání překážek a zvyšování sebevědomí jsou základními kameny pro úspěšné zvládnutí stresu na soutěžích, ale i ve škole.

Výhody pro členy klubu:

Od nejmenších po dospělé:

JUDO – Přípravka pro nejmenší (3 až 9 let)

JUDO – Žactvo a dorost, Junioři (9 až 18 let)

JUDO – Na školách

Organizujeme i judo na základních školách v Pardubicích a okolí Pardubic, kde se děti v rámci kroužků seznamují se základy juda a sebeobrany. Tyto kroužky juda mají pro rodiče výhodu, že přímo probíhají v tělocvičně školy. Trenér si děti vyzvedává z družiny nebo děti po vyučování sami dochází na tento kroužek juda.