Vážení rodiče,

připravili jsme pro Vaše děti i děti Vašich kamarádů hezké prožití prázdnin v podobě příměstských tematických táborů, jen 8 minut jízdy autem od Pardubic s mnoha zajímavými akcemi a bohatým programem. Nabízíme jak příměstské tábory tak i tábory pobytové.

Příměstské tábory

Příměstské tábory mají hlavní zázemí ve zrekonstruovaných prostorách sportovního areálu obce Dolany u Pardubic. K dispozici je šatna, ve které děti budou mít možnost ponechat si své věci. Krytý prostor s lavicemi, který slouží jako jídelna nebo místo pro hry i v nepříznivém počasí a sociální zázemí. K dispozici máme také celé fotbalové i dětské hřiště. Během táborů pořádáme také výlety po okolí. V rámci příměstského tábora je zajištěn dovoz obědů přímo k nám a po celý den mají děti k dispozici ovoce, zeleninu i nápoje. Čas nástupu je mezi 7:45 – 8:15 hodin a odjezd domů mezi 16:00 – 16:15 hod. Děti můžete přihlásit jak na celý týden, tak i na jednotlivé dny.

1. Všesportovní tábor se základy Parkouru

Tábor se koná ve sportovním areálu obce Dolany. Děti mají k dispozici fotbalové hřiště, dětské hřiště, možnost koupání na písníku, lesní turistiku a cyklistické stezky. Součástí je klubovna, šatna, zastřešená pergola a sociální zázemí. Dolany hřiště je 8 minut od Pardubic.

  • Doporučený věk dětí: 6 - 15 let
  • Termín: 17. 7. - 21. 7. 2023 od 7.45 do 16.15 hod.- Z DŮVODU NÍZKÉ ÚČASTI SE NEKONÁ
  • Cena: 2 990 Kč, celý turnus (pondělí – pátek) nebo 598,- Kč / den,
  • Přihláška, program a detailní informace (.doc)

2. Hasičský příměstský tábor

Tábor se koná ve sportovním areálu obce Dolany. Děti si vyzkouší několik hasičských disciplín, soutěže, ukázka hasičské techniky a jak se stát mladými hasiči, v programu je i návštěva hasičského záchranného sboru Lázně Bohdaneč, zdravověda – návštěva z Červeného kříže, děti si vyzkouší 1. pomoc (popáleniny, odřeniny, resuscitaci atd.), ukázka výcviku záchranářských psů, canisterapie, hasičská olympiáda a mnoho jiného.


Pobytové tábory

1. Pobytový Judistický tábor pro děti od 6 let

Představte si super týden na táboře uprostřed krásné přírody s nabitým programem. Koupání, výlety, bojovka, atletické disciplíny, parkour, samozřejmě 2x denně trénink juda na tatami, judo regenerace a zkoušky na vyšší pás. A hlavně skvělou partu dětí pod vedením profesionálních trenérů, kteří s dětmi systematicky pracují po celý rok! Soustředění probíhá bez mobilů a tabletů!

Sportovně-rekreační areál se nachází v klidném prostředí v Podkrkonoší. Areál nabízí množství venkovních sportovišť a prostoru k vyžití na čerstvém vzduchu. V areálu jsou k dispozici venkovní kurty, krytý prostor pro judo tréninky, venkovní fotbalové hřiště, venkovní posilovna a řada dalších aktivit. Tréninky probíhají na tatami v hale. Na konci tábora je možnost i opáskování.

  • Termín: 29. 7. - 5. 8. 2023
  • Cena: 5 700 Kč
  • Ubytování: Děti jsou ubytované na pokojích s palandami po čtyřech až šesti osobách. Společné koupelny, sprchy a toalety.
  • Stravování: Pitný režim a zdravé stravování vhodné pro děti je zajištěno 5x denně. Jídelníčky jsou konzultovány se specialistou na stravování dětí. V případě dietních omezení a potravinových alergií, prosím, uveďte poznámku již do přihlášky.
  • Seznam doporučených věcí na tábor (.doc)

Dokumenty potřebné k pobytovému táboru

Tábor pořádá nezisková organizace DAITÓ RYU – sportovní bojová umění Pardubice, zs, Jiráskova 29, Pardubice 530 02., IČO: 22690883, www.daitoryu.cz