JUDO Přípravka 1 – pro nejmenší (3 až 4 roky)

Zaměřujeme se především na rozvíjení motoriky formou her a soutěží. Jedná se o první seznámení s judem, o opičí dráhy, koordinaci pohybů s využitím různých pomůcek a o hry. Dětem se věnují trenérky se zkušenostmi s prací v dětském kolektivu.

JUDO Přípravka 2 – pro děti (4 až 5 let)

Zaměřujeme se na všeobecný rozvoj, dovednostní hry. Děti učíme základům juda – modifikace pádů i samostatné pády, první techniky a přechody na zemi formou her, rozvíjíme také motorické dovednosti. Dětem se věnují trenérky se zkušenostmi s prací v dětském kolektivu a současně profesionální trenéři.

JUDO Přípravka 3 – pro děti (5 až 7 let)

Tato přípravka je zaměřená na základy juda – nácvik všech pádů, vychýlení, základní techniky v postoji a na zemi. Nacvičujeme větší množství gymnastických prvků (kotouly, stoj na rukou, přemety stranou atd.). Nemůžeme opomenout ani všestranný pohybový rozvoj a úpolové hry. Trenérský tým je složen z profesionálních závodníků a zkušených trenérů, kteří se této činnosti věnují více než 10 let.

JUDO Přípravka 4 – pro děti (7 až 9 let)

Věnujeme se rozšiřování základů juda – nácvik všech pádů, vychýlení, základní techniky v postoji a na zemi. Nacvičujeme větší množství gymnastických prvků (kotouly, stoj na rukou, přemety stranou atd.). Nemůžeme opomenout ani všestranný pohybový rozvoj a úpolové hry. Trénujeme techniky pro přípravu na vyšší kyu a na možnost závodního zařazení. V této kategorii je možnost páskování. Trenérský tým je složen z profesionálních závodníků a zkušených trenérů, kteří se této činnosti věnují více než 10 let.

Tréninky

Tréninky skupin probíhají v Dojo TJ Sokol, Jiráskova 29, Pardubice.

Ukázku tréninku si můžete prohlédnout na našem youtube videu.

PŘIHLÁŠKA DO KLUBU

Výhody členství v klubu daitó ryu

  • 10 % sourozenecká sleva při docházce do JUDO kroužků.
  • 10 % sleva z ceny na veškerý sortiment společnosti MASUTAZU pro všechny členy klubu.
  • Využítí dárcovských organizací či zaměstnaneckých benefitů rodičů k uplatnění pro všechny členy klubu. Uplatnění lze jak na pravidelné kroužky, tak i na jednorázové akce (judovíkendy, letní tábory atd.)

Seznam výhod a příspěvků od zdravotních pojišťoven platných pro rok 2024