JUDO 1 – Mladší žactvo (9 až 11 let)

Nacvičujeme nezbytné zvládnutí všech pádů. Začínáme provádět techniky za pohybu, první kombinace, základní přechody na zemi, základní obranné techniky v postoji a na zemi, gymnastické prvky ve ztížených podmínkách (kotouly a pády přes překážky). Klademe důraz na rozvoj rychlostních a koordinačních schopností. Řešíme základy taktické přípravy.

JUDO 2 – Starší žactvo (12 až 14 let)

Trénujeme více kombinací v postoji. Zaměřujeme se na rozvoj taktické přípravy a obtížnější přechody na zemi. Nacvičujeme složitější obranné a útočné techniky v postoji za pohybu. Klademe důraz na rozvoj všech pohybových schopností zejména rychlosti a obratnosti. Zařazujeme gymnastiku. Děti v této kategorii se mohou účastnit závodů - přechod mezi mladší a starší žactvo.

JUDO 3 – Dorost a Junioři (15 a více let)

Rozvíjíme automatizaci základních obranných a útočných technik, technické, taktické a psychologické přípravy. Dále rozvíjíme všechny pohybové schopnosti, zejména rychlost a sílu. Zařazujeme velké množství nástupů a hodů z místa i za pohybu s odporem soupeře. Pravidelně se účastníme závodů - starší žactvo +dorost + junioři.

TRÉNINKY

Mladší a starší žactvo, dorost a juniory trénujeme v Dojo Sportovní gymnázium Pardubice, Dašická 268 Pardubice.

Aktuální časy tréninků zjistíte na stránce Tréninky

PŘIHLÁŠKA DO KLUBU

Přihláška do klubu DAITÓ RYU (.doc)

Výhody členství v klubu daitó ryu

      • 10 % sourozenecká sleva při docházce do JUDO kroužků.
      • 10 % sleva z ceny na veškerý sortiment společnosti MASUTAZU pro všechny členy klubu.

Využítí dárcovských organizací či zaměstnaneckých benefitů rodičů k uplatnění pro všechny členy klubu. Uplatnění lze jak na pravidelné kroužky, tak i na jednorázové akce (judovíkendy, letní tábory atd.)

Seznam výhod a příspěvků od zdravotních pojišťoven platných pro rok 2024

Příspěvky a benefity zdravotních pojištoven